FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum o PiŁc3 nOżNeJ Strona Główna » Fc Barcelona

Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1154 Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/999

PostWysłany: Pon 9:34, 20 Mar 2006 Back to top

Już 21 marca o godzinie 21:00 Barca rozegra kolejne ligowe spotkanie.Przeciwnikiem Blau-Grany będzie Getafe...Mecz odbędzie sie na Camp Nou..Będzie to kolejna próba zdobycia 3 pkt. i zwiększenia przewagi nad największymi rywalami..Realem Madryt i Valencią.Po ostatniej kolejce przewaga nad Valencią wzrosła do 12 Pkt. a nad Realem do 11 Pkt..i losy kolejnego tytułu są już chyba przesądzone..ale Barca będzie grała o wszystko w każdym meczu..Czy uda sie wygrać drugie spotkanie z rzędu ?.Zapraszam na relacje Live która zacznie się tuż przed rozpoczęciem spotkania.

Kartki:
Żółte: Matellan 41(Getafe),Paunovic 63(Getafe),Deco 71(Fc Barcelona),Puyol 80 (Fc Barcelona)
Czerwone:---------------------------
Relacje Prowadzi Łukasz

1' Spotkanie już się rozpoczęło!
2' Na razie spokojnie, Barça w posiadaniu piłki.
3' Katalończycy spokojnie rozgrywają futbolówkę na własnej połowie. Carles Puyol często jest przy piłce.
4' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! GETAFE!
4'Ależ fatalnie rozpoczęło się dla nas to spotkanie! Dopiero czwarta minuta, a już przegrywamy 1:0! Gola zdobył Nano.
4' Ładne uderzenie głową Nano i Víctor Valdés kapituluje!
5' Barça chce szybko doprowadzić do wyrównania. Aktywny na prawej flance Ludovic Giuly, który gra dziś od pierwszej minuty.
6' Ładna, składna akcja Barcelony, jednak Eto;o nie zdołał przyjąć piłki
7' Akcja Deco i Giuly'ego, jednak Francuz marnuje dogodną sytuację.
8' Po strzale Giuly'ego piłka trafiła w słupek.
9' Ronaldinho do Eto'o, jednak nic z tego nie wyszło.
10' Getafe dzielnie się broni.
11' Mistrz Hiszpanii próbuje zaskoczyć rywali atakiem pozycyjnym.
11' Niegroźna akcja gości, Víctor Valdés kontrolował całą sytuację.
12' Paunovic próbował szczęścia, jednak daleko obok bramki.
12' Deco minimalnie niecelnie.
14' Barcelona miała rzut wolny, jednak wciąż 0:1...
15'Strzelał Cotelo, jednak Víctor Valdés na posterunku
16' Barça chce koniecznie wygrać ten mecz, gdyż ewentualna strata punktów z dużo słabszym rywalem molaby przybliżyć Real Madryt do lidera hiszpańskiej tabeli. Stołeczny klub zmierzy się jutro z Realem Saragossa, który wyeliminował go z Copa del Rey.
17' Rozgrzewkę rozpoczął Iniesta, może on ożywi grę naszych ulubieńców...
20' GOOOOOOOOOOOOL! GIULY!!!!! MAMY REMIS!!!!!
20' Gola zdobył Matellan był to gol samobójczy a nie jak wcześniej podałem zdobyty przez Giulyego
27' Przy zderzeniu z Samuelem Eto'o ucierpiał bramkarz gości, jednak za chwilę wszystko powinno powrócić do normy.
30'Po tym golu Barcelona uwierzyła w swoje możliwości
33' Aktywny Pernía, który w poprzednim meczu obu drużyn zdobył jedną z najładniejszych bramek tego sezonu!
35' Pernía fauluje Giuly'ego, sędzia jednak nie reaguje.
35' Dziesięć minut do końca pierwszej odsłony tego meczu.
38' Thiago Motta i Mark van Bommel nie rozgrywają dziś dobrej partii. Niczym specjalnym się nie wyróżnili.
40' Kibice zgromadzeni na Camp Nou są świadkami emocjonującego meczu, jednak w końcowych minutach pierwszej połowy obie drużyny grają dużo słabiej.
43' Deco próbował pokonać Luisa Garcíę, lecz bez skutku. Nadal remis 1:1.
45+1' Mamy już doliczony czas gry.
45+2' Ronaldinho, który obchodzi dziś swoje 26 urodziny, próbuje akcji ofensywnych, jednak do przerwy będzie najprawdopodobniej 1-1
45+4' Mamy już czwartą minutę doliczonego czasu gry, Pan Alfonso Pérez Burrull wciąż nie gwiżdże
45+4'Sędzia kończy pierwszą połowę. Obie ekipy schodzą na przerwę.
HT'W pierwszej połowie rozgrzewał się Iniesta i to być może jego zobaczymy już na początku drugiej odsłony meczu. Motta i van Bommel, jak już wspominałem, grają dzisiaj wyjątkowo przeciętnie

46' Rozpoczynamy drugą połowę!
46' Zmiana w ekipie Barcelony. Iniesta pojawia się na boisku, tak jak przewidywaliśmy. Młody Hiszpan zmienia Juliano Belletti'ego, a więc prawoskrzydłowego.
47' Rijkaard zmienił trochę ustawienie. Oleguer zagra nieco z przodu, zaś Motta będzie lekko cofnięty.
48' Getafe będzie chciało za wszelką cenę wywieźć choćby punkt z Camp Nou. Trudno będzie dziś o trzy punkty, jednak Katalończycy zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać tej pojedynek!
49' Getafe atakuje...
49' Motta gra jako stoper, zaś Iniesta gra na jego poprzedniej pozycji.
51' Motta fauluje Paunovica, najbardziej wysuniętego gracza Getafe52'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! ETO'OOOOOOOO!
52' Cudowna akcja Katalończyków zakończona skutecznym strzałem Samuela Eto'o! Kameruńczyk zdobywa swoją 21 bramkę w La Liga!
54' Wreszcie mamy upagnioną bramkę! Teraz będziemy kontrolować przebieg wydarzeń na boisku.
56' Asystę z prawej strony boiska zaliczył Ludovic Giuly. Trzeba pochwalić niskiego Francuza za dzisiejszy mecz. Gra wręcz koncertowo!
57' Słabszy okres gry Getafe, Bernd Schuster będzie musiał dokonać zmian.
58' Tak jest! Czytam w myślach Niemca Smile Pachón wchodzi na plac gry, zmieniając Vivara Dorado.
58' Kolejna zmiana, tym razem w drużynie Blaugrana. Schodzi mało widoczny Mark van Bommel, a jego miejsce zajmuje Sylvinho.
60' Mamy na boisku dwóch lewych obrońców w Barcelonie.
61' Getafe próbuje atakować, jednak takie strzały nie mogą sprawić problemów naszemu bramkarzowi, który gra dziś bezbłędnie.
62' Gio gra w pomocy, na lewej flance Sylvinho.
64' Jest już Was ponad trzy tysiące! Brawo!
63' Żółtą kartką ukarany kolejny gracz Getafe, natapstnik Paunovic.
64' Barcelona po zmianach kontroluje grę, choć goście od czasu do czasu atakują.
65' GOOOOOOOOOOOOOL! ZNÓW BARCELONA! ZNÓW ETO'OOOOOOOOOOO!
67' Po raz drugi w tym meczu Kameruńczyk trafia do siatki. Wreszcie powrócił do wielkiej formy!
69' Schuster decyduje się na kolejną zmianę. Paredes wchodzi za Nano, strzelca jedynej jak dotąd bramki dla gości. Należą mu się gromkie brawa.
72' Żółta kartka dla Deco, bo nie zgadzał się z decyzją arbitra.
73' Na Camp Nou słychać głośne "campeón, campeón".
74' Ostatnia zmiana w Getafe. Schodzi Pernía, w jego miejsce Ricky.
76' Ładne uderzenie Ronaldinho. Było blisko!
75' Faul Deco, poszkodowany Matellán.
76' Aktywny teraz Giovanni van Bronckhorst.
77' Ronaldinho obchodzi dziś swe 26 urodziny. Piękne zachowanie fanów, którzy pamiętają o swoim idolu.
79' Do końca meczu tylko jedenaście minut.
80' W końcówce meczu żółtą kartką ukarany zostaje Carles Puyol.
81' W kartkach remis 2:2.
83' Ostatnia zmiana w Barcelonie. Na plac gry wchodzi... Rodri, który zmienia Puyola. Reprezentant Hiszpanii minutę temu ujrzał żółty kartonik.
83' Dla Rdori'ego mecz z Getafe jest pierwszym w bierzących rozgrywkach.
83' Opaskę kapitańską po Puyolu przejmuje Ronaldinho.
84' Wiemy już, że w następnym ligowym meczu z Malagą z powdou kartek nie zagra Carles Puyol. Tylko tego nam brakowało...
85' W następnym meczu w podstawowym składzie zagra pewnie Rodri Smile Tylko tego nam brakowało... Tracimy bardzo ważne ogniwo. Kontuzjowany jest Edmilson i Marquez, a teraz z odpoczywać będzie kolejny zawodnik...
86' Za kilka minut ostatni gwizdek arbitra.
87' Jest Was coraz więcej, już prawie cztery tysiące...
89' Swoich sił próbował Ronaldinho, jednak Mistrz Świata z 2002 roku daleki od szczęścia.
90' Arbiter główny tego meczu, Pan Alfonso Pérez Burrull decyduje, że mecz ten potrwa jeszcze trzy minuty.
90+1'
Parades świetnie z rzutu wolnego, jednak nie ma gola.
90+2' Mamy już doliczony czas gry. Do końca meczu pozostała juz tylko minuta.
90+3' Oleguer zatrzymał Riki'ego.
90+3' Koniec meczu! Barcelona pewnie pokonuje Getafe 3:1. Świetny mecz rozegrał Ronaldinho, Eto'o i Giuly.